SIKÇA SORULAN SORULAR

Buraya tıklayarak üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ardından tarafınıza gelecek olan doğrulama maili ile hesabınızı doğruladıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.


Hayır. VEBİZ internet tabanlı bir yazılım olduğu için herhangi bir ekstra programa ihtiyaç duymadan internet bağlantısı olan her yerden rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Evet. Programı 30 gün boyunca herhangi bir kısıtlama olmadan tam sürümüyle ücretsiz kullanabilirsiniz.


Talep etmeniz durumunda verilerinizi sizin onayınızla silebiliriz.


Sistemden ayrılmak istediğinizde, Sisteme girmiş olduğunuz verileri, oluşturmuş olduğunuz analizle analizleri , raporları ileriki kullanımlarınız için size gönderiyoruz. Onayınız halinde de bu bilgileri sistemimizden siliyoruz.


Daha önce adınıza kayıtlı Marka, Patent, Tasarım müracaatları varsa bu dosyalarla beraber dilerseniz marka izleme kayıtlarınızda otomatik olarak sisteme yükleyebiliriz.


Ödemelerimizi 3 yolla yapabilirsiniz.
1. Faturada bulunan hesap numaramıza Havale yoluyla yapabilirsiniz.
2. Faturada bulunan hesap numaramıza EFT yoluyla yapabilirsiniz.


Ödemeleri talebiniz doğrultusunda ister aylık ister yıllık olarak yapabilmektesiniz.


Verileriniz VEBİZ’in en yeni teknolojili ve yüksek donanımlı sunucularında şifrelenmiş bir şekilde tutulmaktadır. Ayrıca düzenli periyotlarda almış olduğumuz yedeklerimiz ile aksi bir durum karşısında yedekleri geri yükleyerek sistemi kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz.


VEBİZ herhangi bir internet kullanıcısının sezgisel olarak rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Kullanımı kolay ve ara yüzü basittir. Deneme süreniz boyunca VEBİZ’i rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yine bu süreçte talebiniz doğrultusunda online veya yerinizde ziyaret ile yüz yüze eğitim gerçekleştirebiliriz.


Ekibiniz olarak VEBİZ kullanımınız boyunca sınırsız ve ücretsiz destekle yanınızdayız. info@vebiz.com.tr adresine e-posta göndererek, ya da hafta içi 09.00 – 17.00 arası 0850 888 00 90 no’lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.


VEBİZ web (bulut) tabanlı bir uygulamadır. Hesabınıza erişebilmek için internetinizin olması gereklidir. VEBİZ’e girdiğiniz veriler bulutta tutulur ve bu verilere istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden bilgisayar, tablet veya akıllı telefon yoluyla ulaşabilirsiniz.


Talepleriniz uygulamayı geliştirmemiz açısından çok önemli. Uygulamamızı sizlerden gelen talepler doğrultusunda geliştiriyor, gelen talepleri gelme yoğunluğu, sıklığı ve ürün stratejisini göz önünde bulundurarak aralarında önceliklendiriyoruz.


Vebiz’in içersinde ön muhasebe ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ölçüde muhasebe modülü barındırmaktadır. Bu modüllerle Fatura kesebilir, Borç Alacak raporlarını alabilir ayrıca extre gönderimi yapabilirsiniz.


- Durum bilgisi
- Kritik sürece giren dosyalarınızın hatırlatmalarını alabilir
- Dijital arşiv dosyalarının kaydı
- Marka Yenileme, Patent Yenileme ve Tasarım Yenileme raporlarını alıp bildirimlerini yapabilir
- Yayınlanan bültenleri detaylı analiz edebilirsiniz


Vebiz’in kendine özgü 15 yıllık tecrübesiyle sürekli olarak geliştirdiği Vebiz Smart Search algoritmasıyla en üst düzey Marka Araştırma deneyimini size sunar. Tüm sonuçları inceler benzer markaları kolayca tespit edip, raporlaya bilirsiniz.


Vebiz her ay TPMK tarafından düzenli olarak yayınlanan Marka Bülten’ini sizin için tarar. Belirlemiş olduğunuz kriterlere uyan markaları üstün Vebiz Smart Search algoritmasıyla tespit ederek sizlere raporlar.


s